Baravykų – kaip iš Gausybės rago

baravykai daugPo gausesnio lietaus pradėjo dygti grybai. Socialiniuose tinkluose žmonės giriasi iš miško parsinešę baravykų ir kitų grybų bei kelia nuotraukas su miško gėrybių pilnomis pintinėmis. Praėjusį savaitgalį grybautojai „šturmavo“ ir Baltkojų girią, kuri yra nuo seno pamėgta grybavimo vieta. Kas rado raudonviršių, kas į pintines dėjosi lepšiukus, o kai kas ir baravykus.
 
Nuotr. Mėgėjai grybautojai Baltkojų girioje praėjusią savaitę rado net 300 baravykų.
 
Tomas ir Andrius, du jauni grybautojai iš Šakių, sako, kad rasti grybų jiems pavyko ne iš karto. Teko nemažai paklaidžioti, kol užtiko vietelę, kurioje aptiko apie 300 įvairaus dydžio baravykų. Atsiklaupę ant kelių grybautojai kone valandą laiko tvarkingai rinko grybus, o parsinešę namo puolė juos skaičiuoti. Grybautojus nenuliūdino ir tai, kad apdorojant grybus paaiškėjo, jog didžioji jų dalis yra sukirmijusi. Tokį didelį vertingų grybų kiekį vienoje vietoje aptikti, pasak grybautojų, ne visada sekasi. Tad ilgai nelaukę jaunuoliai žada vėl skubėti į mišką – gal po gausesnio lietaus pavyks viršyti savo rekordus.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.