Valdžiai direktorės norai per dideli

pranaitieneKetvirtadienį savivaldybėse mero Juozo Bertašiaus sudaryta speciali komisija svarstė Kukarskės globos namų direktorės Astos Pranaitienės pateiktą poreikių sąrašą. Komisija atsižvelgė ne į visus norus.
 
Nuotr. Anot A. Pranaitienės, įstaigai reikia užimtumo kambario, vaistų atsargų laikymo ir vyr. slaugytojos kabineto, archyvavimo patalpos.
 
Rugpjūčio 11 d. Kukarskės globos namų direktorė A. Pranaitienė rajono  savivaldybės Socialinių reikalų komitetui, Socialinės paramos skyriui, savivaldybės administracijos direktoriui įteikė prašymą dėl globos namams trūkstamų patalpų. Direktorės pateiktame rašte nurodyta, kad globos namuose, kuriuose 45 asmenims teikiamos socialinės paslaugos, trūksta mankštos ir masažo kabineto, poilsio kambario, koplytėlės. Taip pat įstaigai reikia valgyklos, gyventojų rūbų sandėlio, sandėlio įsigytoms prekėms laikyti. Anot A. Pranaitienės, įstaigai reikia užimtumo kambario, vaistų atsargų laikymo ir vyr. slaugytojos kabineto, archyvavimo patalpos. Globos namuose nėra patalpos, skirtos darbuotojams persirengti, jų rūbams ir avalynei laikyti.  

Dėl patalpų trūkumo, A. Pranaitienės pateiktame rašte nurodoma, globos namai negali užtikrinti kokybiškų ir teisės aktus atitinkančių paslaugų teikimo. Todėl  prašoma įsigyti privataus asmens parduodamas 100,33 kv. m patalpas, kurios yra globos namams priklausančiame pastate.|Direktorės aiškinimu, šias patalpas būtų galima pritaikyti gyventojų reikmėms ir taip pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Kukarskės globos namų direktorės prašymas buvo svarstytas ketvirtadienį vykusiame posėdyje. Pasak savivaldybės vicemero Edgaro Pilypaičio, komisija nutarė, kad globos namas tiek daug patalpų nereikia. „Visoms patalpoms įrengti nebūtų pinigų. Kai kurių patalpų funkcijas vertėtų peržiūrėti“, – komentavo vicemeras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.