Nutiesti modernūs šaligatviai

saligatviaiŠiomis dienomis šaligatvių tiesimo darbai buvo pabaigti Šakiuose Vasario 16-osios gatvės atkarpoje.  
 
Nuotr. Štai taip atrodo vadinamojo Žalgirio kvartalo link vedantis Vasario 16-osios gatvės šaligatvis.
 
Vasario 16-osios gatvės atkarpa palei Šakių „Varpo“ mokyklos stadioną iki vadinamojo Žalgirio kvartalo nutiesta naujais pėsčiųjų takeliais, iš abiejų pusių įrengti nauji šviestuvai. Kaip sakė Šakių rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėją vaduojanti specialistė Irena Rudzkienė, darbai atlikti už 132 tūkst. eurų iš Vietinės reikšmės kelių tikslinio finansavimo 2015 m. programos Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis. Šios gatvės šaligatvių tvarkymo darbus atliko alytiškių UAB „Parama“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.