Nutiesti modernūs šaligatviai

saligatviaiŠiomis dienomis šaligatvių tiesimo darbai buvo pabaigti Šakiuose Vasario 16-osios gatvės atkarpoje.  
 
Nuotr. Štai taip atrodo vadinamojo Žalgirio kvartalo link vedantis Vasario 16-osios gatvės šaligatvis.
 
Vasario 16-osios gatvės atkarpa palei Šakių „Varpo“ mokyklos stadioną iki vadinamojo Žalgirio kvartalo nutiesta naujais pėsčiųjų takeliais, iš abiejų pusių įrengti nauji šviestuvai. Kaip sakė Šakių rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėją vaduojanti specialistė Irena Rudzkienė, darbai atlikti už 132 tūkst. eurų iš Vietinės reikšmės kelių tikslinio finansavimo 2015 m. programos Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis. Šios gatvės šaligatvių tvarkymo darbus atliko alytiškių UAB „Parama“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.