Savivaldybės administracija skiria pagalbos pinigus

Kovo 26 d. rajono savivaldybės tarybos patvirtintoje mokėjimo už socialines paslaugas tvarkoje numatytas pagalbos pinigų mokėjimas tikslinėms grupėms.

Esant lėšų, pagalbos pinigai skiriami asmeniui (šeimai) sumokėti kitiems asmenims už pagalbą, savo pobūdžiu analogišką bendrosioms socialinėms paslaugoms ar socialinei priežiūrai: vaikus globojančiai šeimai už vaikų priežiūrą ar globą (rūpybą), šeimynai – priedui mokėti, kai globotiniai sulaukia 18 m., bet gyvena ir mokosi šeimoje, šeimynoje ne ilgiau iki 21 m., – nuo 1 iki 4 bazinės socialinės išmokos (BSI) dydžio per mėnesį.

Kai šeimų, šeimynų globotiniai sulaukia 18m., bet mokosi ir gyvena šeimoje, šeimynoje, globėjai kreipiasi į seniūniją pagal gyvenamąją vietą, pateikia globotinio asmens tapatybės dokumentą, pažymą iš mokymosi įstaigos ir pildo prašymą dėl pagalbos pinigų mokėjimo. Pagalbos pinigai mokami šeimai, šeimynai.
 
Pagalbos pinigai skiriami 3 mėn., 6 mėn., 12 mėn. administracijos direktoriaus arba jo įgalioto asmens įsakymu, savivaldybės administracijos Paslaugų skyrimo komisijos teikimu.

Šiuo metu pagalbos pinigai (12 BSI už 3 vaikus kas mėnesį) skirti dviem rajono šeimynoms, globojančioms pilnamečius vaikus, kurie mokosi ir gyvena šeimynose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.