Sunkiai besiverčiančius gyventojus gelbsti kilnojamieji nameliai

urbonaviciusAgnė NAUMAVIČIŪTĖ

Dar 2006 m. Šakių rajono savivaldybės vadovai rado originalų būdą, kaip spręsti socialinio būsto problemą kaime. Neturintys gyvenamosios vietos, sunkiai besiverčiantys kaimų gyventojai turi galimybę įsikurti į mažus namelius panašiuose jūriniuose gyvenamuosiuose konteineriuose.

Nuotr. Kilnojamame konteineryje Barzduose gyvenantis Rimas Urbonavičius itin džiaugiasi šiuo būstu, kuris jam tapo tikrais namais.

Pirko 2006 metais

Kaip pasakojo rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, tokių namelių šiuo metu rajono savivaldybėje yra keturi.

Vienas namelis yra pastatytas Šakių seniūnijoje, Valiulių kaime. Kaip sakė Šakių seniūnas Dalius Jasevičius, šiuo metu...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.