Vidury miestelio kelintas mėnuo siautėja lapė

lapeRita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Jau keletą mėnesių po Griškabūdį slampinėjanti lapė tapo tikru galvos skausmu tiek patiems gyventojams, tiek įvairių institucijų darbuotojams. Niekas nežino, kaip elgtis su drąsiu gyvūnu, kuris slampinėja tiesiog vidury dienos, nebijodamas nei žmonių, nei šunų, nei triukšmo. Labiausiai gyventojus piktina, kad rudoji jau yra pridariusi nemažai nuostolių siaubdama jų vištas.

Nuotr. Kai kurie gyventojai, netekę kantrybės, dėl šios lapės kreipėsi į įvairias institucijas.

Rudauodegė nesibodi užsukti į gyventojų privačių namų kiemus, kur laisvai vaikštinėja naminiai paukščiai. Jau ne vienas griškabūdietis skundėsi, kad dėl šios lapės yra patyręs nemenkų nuostolių – viena mėsinių vištaičių augintoja sako, kad...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.