Senukus papuošė šventėms

kirpykla seneliuPraėjęs antradienis prieš pat didžiąsias metų šventes Šakių parapijos senelių globos namuose gyvenantiems senoliams buvo kiek kitoks – ypatingesnis nei įprasta.

Nuotr. Eugenija Paketurienė (kairėje) apkirpo to panorusias Šakių parapijos globos namuose gyvenančias moteris, o Laura Dailidaitė (dešinėje) – vyrus.

Grožio salono „Nomeda“ savininkė Eugenija Paketurienė bei kirpėja Laura Dailidaitė nudžiugino globos namuose gyvenančius senolius savo apsilankymu – moterys atvyko ne šiaip sau, o turėdamos  tikslą – visi senukai prieš šventes galėjo pasigražinti nemokamai atnaujindami savo šukuosenas.
 
Kaip pasakojo E. Paketurienė, apsikirpti panori šeši globos namuose gyvenantys senoliai – trys moterys bei trys vyrai. Moteris kirpusi E. Paketurienė pasakojo, jog jai tai buvo šioks toks iššūkis, nes kirpimas vyko ne grožio salono sąlygomis, tačiau svarbiausia – daryti gera.

„Visada maniau ir manysiu, jog reikia daryti apčiuopiamus darbus, tad besivadovaudamos šia taisykle atvykome nudžiuginti senukus“, – kalbėjo E. Paketurienė.

Vienos globos namuose gyvenančios bei apsikirpti panorusios moters plaukai siekė juosmenį, tačiau, kaip sakė E. Paketurienė, juos žūtbūt reikėjo pakirpti, tad šiaip ne taip įkalbino moterį, plaukai buvo nukirpti kone perpus. Pamačiusi galutinį vaizdą, senolė labai apsidžiaugė.

Grožio salono savininkė teigė, jog gerus darbus daryti reikia ne tik prieš šventes, tad senolius apkirpti atvyks dažniau.

Parapijos senelių globos namų direktorė Vida Pulokienė pasakojo, jog seneliai liko patenkinti tokiu E. Paketurienės ir L. Dailidaitės apsilankymu. Tokia gerumo akcija, kai niekieno neįpareigoti, savo iniciatyva žmonės taip nudžiugina senukus, globos namuose buvo vykdoma pirmą kartą.

Direktorės teigimu, ji niekada neprašo tokios pagalbos, tad kirpėjų staigmena išties pradžiugino. Direktorė taip pat prasitarė, jog širdį paglostytų, jei atsirastų ir kitų sričių specialistų, kurie aplankytų senukus, jei atsirastų tokių, kurie skaudamas vietas pamasažuotų ar tiesiog gerą žodį ištartų...

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.