Žvejai negalės masalui naudoti žuvelių

zvejysNuo šių metų sausio 2 d. draudžiama žvejoti masalui naudojant žuvelę. Taip numatyta Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse.

Nuotr. Žvejai mėgėjai nuo sausio 2 d. negali žvejodami masalui naudoti nei gyvų, nei negyvų žuvelių.

Paprastai šis draudimas įsigalioja sausio l d., tačiau šiais metais draudimas masalui naudoti žuvelę įsigaliojo kitą dieną po valstybinės šventės – sausio 2 d. (šeštadienį). Šis draudimas neapima žvejybos naudojant žuvies gabalėlį, be to, Kuršių mariose žvejoti masalui naudojant žuvelę nebus draudžiama. Šis draudimas galioja iki balandžio 20 d.
 
Nuo sausio 1 d. vėl galima žvejoti upėtakius ir baigiasi draudimas žvejoti taisyklių 2 priede nurodytose upėse. Taisyklių 4 priede nurodytose upėse, pavyzdžiui, Neryje, nuo sausio 1 d. galima žvejoti turint žvejo mėgėjo bilietą, o norint jose žvejoti lašišas ir šlakius, reikės įsigyti žvejo mėgėjo kortelę.

Šiuo metu vis dar galioja draudimas žvejoti vėgėles ir draudimas žvejoti tamsiu paros metu Nemuno upėje nuo Gėgės upės žiočių iki Jurbarko tilto ir Nevėžio upėje nuo žiočių iki Babtų tilto, minėti draudimai baigsis sausio 15 d.

Taip pat iki vasario 1 d. dar galima žvejoti lašišas, tačiau jų masalui draudžiama naudoti tiek gyvas, tiek negyvas žuveles.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.