Gyventojų abejingumas – seniūnų galvos skausmas

Uždarosios akcinės bendrovės „Šakių vandenys“ įgyvendinto projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ Šakių rajone ir mieste darbai jau baigti. Tačiau didžioji dalis gyventojų, kurie turi galimybę prisijungti prie šių tinklų, to nedaro.

Kęstutis Vilkauskas sako, kad duomenų, kuriose seniūnijose prie centralizuotos nuotekų sistemos jungiamasi sparčiau, o kur jungiamasi vangiai, jis neturi, tačiau faktas, kad gyventojai jungiasi nenoriai. Anot direktoriaus, situacija rajone nėra vienoda – vienuose regionuose nuotekų trasos įrengtos jau keletą metų. Šakių sodų bendrijoje arba Girėnuose šios trasos įrengtos tik praėjusių metų rudenį.
 
Praėjusiame seniūnų pasitarime vėl buvo prašoma seniūnų pagalbos, kad šie ragintų gyventojus jungtis prie centralizuotų nuotekų tinklų. Kita vertus, seniūnai neturi galimybės gyventojų bausti: daugiausia, ką jie gali padaryti, – surašyti administracinį protokolą bei raginti žmones geranoriškai jungtis prie bendrų nuotekų sistemų. Artimiausiu metu bendrovė „Šakių vandenys“ žada išsiuntinėti seniūnijoms, kur yra nutiestos centralizuotos nuotekų trasos, informaciją, kiek kurioje konkrečioje gatvėje gyventojų dar nėra prisijungę prie šios sistemos. Manoma, kad tai padės seniūnams operatyviau bendrauti su pačiais gyventojais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.