Patvirtintas viešųjų darbų sąrašas

Praėjusį mėnesį rajono savivaldybės taryba patvirtino 2016 m. viešųjų darbų sąrašą bei programą.

Numatoma, jog šiais metais bus vykdomi kelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, pakelių bei viešojo naudojimo teritorijų tvarkymo ir priežiūros, apželdinimo ir želdinių priežiūros miestuose ir seniūnijose laikino pobūdžio darbai.

Bedarbiai taip pat galės tvarkyti socialinės ir visuomeninės paskirties objektus, numatytas  medžių sodinimas, aplinkosauginių ir rekreacinių objektų, rekreacinės infrastruktūros tvarkymas ir priežiūra. Taip pat numatomi istorijos, kultūros paminklų, kultūros paveldo objektų, nacionalinio ir regioninių parkų, neveikiančių kapinių, kitų saugomų ir turinčių išliekamąją vertę objektų priežiūros pagalbiniai laikino pobūdžio darbai. Viešuosius darbus dirbantys asmenys taip pat atliks ežerų, kitų vandens telkinių pakrančių, paplūdimių tvarkymo ir priežiūros laikino pobūdžio darbus. Socialinės išmokas gaunantys asmenys atliks ir pagalbinius darbus, teikiant socialines laikino pobūdžio paslaugas (asmenims su sunkia negalia) ir bešeimininkių pastatų tvarkymo darbus.
 
Praėjusiais metais per vienuolika mėnesių viešuosius darbus dirbo 334 rajono gyventojai. 60 proc. jų darbo užmokesčio skyrė Darbo birža, 40 proc. – savivaldybė.  2016 metais Šakių rajono savivaldybė Viešųjų darbų programos vykdymui numačiusi skirti 135,9 tūkst. eurų. Kartu su Marijampolės teritorinės darbo biržos lėšomis bus skirta 317,2 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.