Vokiečių dėka vaikai gyvens geriau

kelertasGintarė MARTINAITIENĖ

Vakar geradarių vokiečių dėka Vaikų globos namų auklėtiniai įsikėlė į suremontuotas, visapusiškai atnaujintas ir dar dažais kvepiančias patalpas. Savaitės pabaigoje remonto darbai prasidės ir kitoje pastato dalyje. Kai darbai bus baigti ir ten, vaikai, kaip ir reikalauja įstatymas, gyvens šeimyniniu principu.

Nuotr. Globos namų direktorius džiaugiasi, kad vaikai galės gyventi suremontuotose patalpose.

Naujos patapos – vienai šeimynai

Vaikų globos namų direktorius Virginijus Kelertas, noriai aprodydamas jaukias bei suremontuotas vienos pastato pusės antrojo ir trečiojo aukšto patalpas, sako, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.