Stoginės klausimas vis dar lieka atviras...

stogineŠakių rajono savivaldybė dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos sulaukė atsakymo dėl naujojo policijos komisariato papildomo statinio (stoginės) nelegalios statybos. Dar tada minėta inspekcija atsiuntė raštišką paaiškinimą savivaldybei, kad stoginės statyba yra nelegali, nes nebuvo suderinta su savivaldybės administracija.

Nuotr. Marijampolės teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Mickaitytė (kairėje) susitikime su savivaldybės administracijos direktoriumi Evaldu Sniečkumi ir vyriausiąja architekte Vita Valaitiene sakė, jog stoginės likimas dar nėra aiškus.

Sausio 11 d. vykusiame savivaldybės administracijos vadovų bei Marijampolės apskrities statybos inspekcijos specialistų susitikime savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus sakė, kad apie neteisėtą statybą buvo informuota ir Marijampolės apskrities statybos inspekcija, kuriai buvo nusiųstas patvirtinimas, kad tokio statinio statybai leidimas nebuvo išduotas. Į pirmadienį vykusį susitikimą neatvyko policijos komisariato atstovai, nes jie apie tai nebuvo informuoti. Kaip paaiškėjo vėliau, užsakovai buvo pakviesti apžiūrėti statybų objektą ir pateikti tam tikrus dokumentus. Statybų objekto apžiūrėti neatvyko, bet reikiamus dokumentus pateikė. Aiškėja faktas, kad užsakovai – Šakių policijos komisariatas – dėl stoginės statybos nusileisti taip greitai nežada. Dabar šį klausimą nagrinėja Marijampolės teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros inspekcija, kurios specialistai sako, kad architektūriniuose reikalavimuose įrašyta, kad formuojami nauji objektai šalia rekonstruojamo pastato – įvažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė bei stoginė. Tačiau, anot administracijos direktoriaus, savivaldybei turėjo būti pateiktas projektas dėl papildomų (II grupės) statinių statybos ir, tik gavus savivaldybės leidimą, buvo galima statyti minėtą stoginę.
 
Pasak administracijos direktoriaus, apie nesudėtingų statinių statybą mieste (į šią kategoriją patenka minėtoji stoginė) sprendžia savivaldybė atsižvelgdama į tai, kad nauji miesto statiniai negadintų bendro architektūros vaizdo ir atitiktų tam tikrus reikalavimus. Pasak rajono vyriausiosios architektės Vitos Valaitienės, statybos leidimas išduotas tik buvusio mokyklos bendrabučio pastato rekonstrukcijai ir nei prašyme, nei architektūriniuose reikalavimuose nebuvo jokios užuominos apie numatomą stoginės statybą.
„Jeigu mums bus pateiktas šio statinio projektas, tada mes svarstysime, ar jis yra tinkamas. Kol kas sunku pasakyti, nes projekto mes dar nematome, tačiau savivaldybė, prieš išduodama leidimą statiniui, tikrai atsižvelgs į šios stoginės architektūrinį vaizdą“, – teigia administracijos direktorius E. Sniečkus.

Akivaizdu, kad dviejose barikadų pusėse esančioms policijai bei savivaldybei teks sėstis prie apskrito stalo ir dar kartą spręsti stoginės klausimą.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.