Sporto klubams – viešųjų darbų darbininkai

Kodėl du Šakių sporto klubai, naudodamiesi viešųjų darbų programa, tvarko aplinką? Ar to daryti negali seniūnija? Tuo tarybos posėdžio metu susidomėjo kai kurie tarybos nariai.

„Kokioms išlaidoms iš biudžeto skiriamos dotacijos sporto klubui „Audra“ ir VšĮ „Motorsport?“ – teiravosi Laurynas Suodaitis.

Irena Haase teiravosi, kodėl komitetų posėdžių metu buvo vienokios sumos, o susirinkus į tarybos posėdį paaiškėjo, kad jos daug didesnės.
 
„Kaip per vieną naktį gali pasikeisti skaičiai?“ – klausė Arvydas Šlėderis.

Šį klausimą posėdžio metu dar ne kartą uždavė ir kiti tarybos nariai.

Biudžeto ir turto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė aiškino, kad savivaldybė yra patvirtinusi viešųjų darbų sąrašą ir atsiprašė, kad kai kurie tarybos nariai pasikeitusius skaičius pamatė tik posėdžio metu. Taip atsitiko, nes komisija, sudaryta ir Marijampolės teritorinės darbo biržos, pakoregavo priimtą sprendimą. Tad tiesiog nebuvo suspėta visus informuoti laiku, o pirminiame variante buvo preliminarūs skaičiai.

Visgi tiek „Audros“, tiek „Motorsport“ vadovams Kęstučiui Smirnovui ir Valdui Stankūnui teko pasiaiškinti, kokias viešąsias erdves jie tvarko. K. Smirnovas teigė, jog nuolat prižiūri prie sporto klubo esantį pasiesartį, o V. Stankūno vadovaujamas klubas ne vienerius metus rūpinasi Valiulių tvenkiniu bei jo prieigomis.

„Yra galimybė naudotis viešaisiais darbais, tad tai ir darome. Pasiesartys buvo sutvarkytas privačiomis lėšomis, mes jį prižiūrime“, – kalbėjo K.Smirnovas.

Panašiai aiškinosi ir V.Stankūnas, tik L. Suodaičiui kilo klausimas, ar ne pats nuomininkas turėtų būti atsakingas už objekto priežiūrą (Valiulių tvenkinio nuomininkas yra VšĮ „Motorsport“ – red.). Tiesiogiai į jo klausimą atsakyta nebuvo, tik pakartota, kad „Motorsport“ ne vienerius metus prižiūri ir tvarko Valiulių tvenkinį.

E. Grigaitienė aiškino, kad programoje galėjo dalyvauti visi norintys ir netgi apgailestavo, kad per viešuosius darbus galimybe susitvarkyti aplinką kai kurios įstaigos naudojosi vangiai arba išvis nepareiškė noro.

„Pavyzdžiui, ir Šakių seniūnija pagal bedarbių skaičių galėjo gauti gerokai daugiau lėšų, bet prašė, kiek prašė. Programoje gali dalyvauti visi, tad apmaudu, kad kai kurios mūsų įstaigos nedalyvauja“, – kalbėjo Biudžeto ir turto skyriaus vedėja.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar domitės savo krašto istorija?

klausimelis 04 15Zenonas iš Ritinių:

Esu gimęs ir augęs netoli Gelgaudiškio, tai mačiau kaip keitėsi dvaras. Džiaugiuosi, kad dabar jis naujai suremontuotas. Apie paskelbtus Paprūsės metus nesu girdėjęs. Spaudą skaitau ir naudojuosi internetu, tai dabar paskaitysiu ir daugiau pasidomėsiu. Kad buvo Prūsija, kur dabar Kaliningrado sritis, girdėjau. 

klausimelis 04 15 2

Genovaitė iš Šakių:

Manau, nepakankamai. Turėtume daugiau skaityti literatūros. Apie Šakius žinau, kad čia gyveno daug žydų. Apie juos pasakojo mano mama. Atsimenu sovietmetį, o apie Paprūsės metus negirdėjau. Manau, jauni žmonės geriau žino savo krašto istoriją, to mokosi mokykloje.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.