Avarinės būklės pastatai tebestovi

ligonines pastataiDar 2011 m. rajono taryba Šakių ligoninės teritorijoje esančius pastatus pripažino kaip nereikalingus ir rekomendavo nugriauti. Nors po sprendimo priėmimo praėjo beveik penkeri metai, avarinės būklės pastatai tebestovi.

Nuotr. Beveik prieš penkerius metus rajono taryba priėmė sprendimą, kad avarinės būklės pastatai turi būti nugriauti, bet jie nenugriauti iki šiol.

Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus tikino, jog seniūnui Daliui Jasevičiui yra duota komanda ieškoti būdų nugriauti nereikalingus pastatus.

Problema ne naujiena ir pačiam seniūnui, tik nerandama būdų, kaip ją išspręsti.
 
„Šiais metais bandysime kažką daryti. Gal rasime kokią firmą ar kas nors sutiks nusigriauti, kaip ir nusigriovė šaudyklą. Tik ten buvo paprasčiau, nes ne toks didelis ir pavojingas statinys“, – teigė D.Jasevičius.

Tokį sprendimą palaikytų ir administracijos direktorius. Ne kartą akcentuotas ir lėšų trūkumas, esą pati seniūnija finansiškai nepajėgtų nugriauti du pastatus.

Vienas iš pastatų statytas 1960 metais, kitas – metais vėliau. Abu pastatai jau daugiau nei dešimtmetį nenaudojami, yra avarinės būklės: supuvę langų rėmai ir durys, per stogus bėga vanduo, plokštės aižėja nuo drėgmės, perdangų armatūra surūdijusi, vandentiekis neveikia, šildymo sistema netinkama naudoti, elektros instaliacija pasenusi.
Jei pastatai, kaip buvo planuota dar 2011 m., būtų nugriauti, pagerėtų ir Vaikų ligų skyriaus natūralus apšvietimas, būtų galimybė sutvarkyti vidinį ligoninės kiemelį, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Apie tai ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis yra kalbėjęs seniai.

Ar šiais metais pastatai bus nugraiuti, parodys laikas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.