Konferencijoje sėmėsi patirties

Lapkričio 11 d. devyni rajono bendruomenininkai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto suorganizuotoje mokslinėje–praktinėje konferencijoje, kurios tema ,,Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji patirtis“.

Kaip pasakojo Šakių bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, konferencijos idėja buvo iškelti šiuo laikotarpiu kaimo vietovių vystymuisi aktualiausias problemas, rasti geriausius Lietuvos kaimo vietovių vystymo bei konkurencingumo stiprinimo sprendimus. Konferencijos credo – „Ir ilgiausia kelionė prasideda nuo pirmųjų žingsnių“.
 
Mūsų rajono bendruomenių atstovai išklausė pranešimus apie kaimo plėtrą, telkiančią lyderystę, bendradarbiavimo galimybes ir pan.

Taip pat mūsų bendruomenininkai aplankė 14 stendinių pranešimų, kuriuose bendruomenės iš įvairių Lietuvos regionų pristatė bendruomenėse vykdomus projektus.

Po pietų konferencijos dalyviai dirbo kūrybinėse dirbtuvėse.

„Mes dalyvavom dirbtuvėse, kur buvo nagrinėjama tema ,,Regioninių produktų ir trumpųjų maisto tiekimo grandinių kūrimo inicijavimas“. Manau, kad tai aktualus klausimas, bendruomenėms galvojant apie socialinio verslo kūrimą. Sudomino Kauno raj. Jonučių, Panevėžio raj. Naujininkų bendruomenių patirtis. O diskusijos ir aptarimai kėlė dar daugiau klausimų ir skatino diskutuojančius ieškoti kuo racionalesnių atsakymų, galimai padėsiančių tuos klausimus išspręsti“, – įspūdžiais dalinosi pirmininkė ir pridūrė, kad šakiečiai iš konferencijos grįžo su išjudintu mąstymu ir sužadintu žingeidumu patiems ieškoti ir atrasti. Anot G. Šnirpūnienės, konferencija pasiūlė ieškoti racionalesnio kelio, kaip tai galima padaryti pasitelkiant mokslą ir pasiremiant praktika.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.