Ir naktį plieskiantis gatvės apšvietimas patinka ne visiems

gatve apsvietimas
Nuotr. Anot Šakių miesto seniūno Daliaus Jasevičiaus, gatvėje pastatyta nauja pastotė, todėl apšvietimas gali būti nesureguliuotas.

Šakiečius piktina, kad Šakiuose esanti Žalgirio gatvė sulaukia išskirtinio dėmesio. Jų nuomone, neteisingai mieste reguliuojamas gatvių apšvietimas – anot gyventojų, Žalgirio gatvėje šviesos plieskia ir naktį.
 
Tokių gyventojų nusiskundimų sulaukė „Draugo“ redakcija. Gyventojai klausia, kas Šakiuose apskritai reguliuoja miesto gatvių apšvietimą.

„Mieste jau anksti vakare gatvėse būna tamsu, o ryte šviesa mieste įjungiama per vėlai, nes, pavyzdžiui, kiemsargiams ryte tenka gatves šluoti dar tamsoje, taip pat skubantiems anksti į darbą gyventojams tenka eiti neapšviestomis gatvėmis. Betgi Žalgirio gatvėje lempos dega visą naktį. Kuo ši gatvė išskirtinė?“ – užsukusi į redakciją retoriškai teiravosi viena Šakių miesto gyventoja.

Situaciją pakomentavo miesto seniūnas Dalius Jasevičius. Jis teigė nesuprantąs, kodėl žmonės kreipiasi į redakciją, o ne į seniūniją. Seniūnas paragino gyventojus dėl bet kokių pastebėtų apšvietimo gedimų ar kitais atvejais kreiptis į seniūniją ar į jį patį. Jis patikino, kad paprastai apšvietimas mieste įjungiamas rankiniu būdu. Seniūnas negalėjo pasakyti, kada tiksliai šiuo metu šviestuvai įjungiami ir išjungiami, nes, pasak D. Jasevičiaus, kas savaitę yra reguliuojamas apšvietimo laikas miesto apšvietimo valdymo spintose pagal patvirtintą grafiką. Seniūno teigimu, toks grafikas sudarytas remiantis ilgalaikėmis meteorologų prognozėmis ir oro sąlygų stebėjimu. „Dėl Žalgirio gatvės galiu pasakyti, kad joje ir dar vienoje (Šiaurės gatvėje) yra pastatyta nauja pastotė, galbūt gatvių apšvietimas šiuo metu ten tinkamai nesureguliuotas ir reiktų tiktai pasižiūrėti. Kad Žalgirio gatvėje apšvietimas degtų visą naktį – taip tikrai neturėtų būti“, – patikino miesto seniūnas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.