Sutikslino rajono kelius ir gatves

keliai kompiuteryje
Nuotr. Kelių ir gatvių schema yra vieša ir pasiekiama visiems gyventojams.


Pasitelkęs seniūnus, beveik metus rajono savivaldybės Ūkio skyrius tikslino vietinės reikšmės kelius ir gatves. Galutinis sąrašas buvo patvirtintas vasario 24 d. vykusio savivaldybės posėdžio metu.
 
Kad tokį darbą reikia atlikti, pastebėjo skyriuje pradėjęs dirbti vyresnysis specialistas Aurimas Staugaitis. Jis sakė, kad darbus pradėjo dar praeitų metų balandžio mėnesį. Pirmiausia, pasak specialisto, reikėjo Šakių rajono kelių žemėlapyje „sugaudyti“ apie 9 tūkst. kelių ir gatvių atkarpų ir sujungti į vientisą schemą.

„Kviečiausi seniūnus ir tikslinome ypač kelius, nes nei aš, nei seniūnai ne visus juos žinojome. Sėdome kartu prie žemėlapio ir pagal sąrašą kelius žymėjome žemėlapyje – nuo kur iki kur tas kelias veda“, – aiškino A. Staugaitis. Pasak specialisto, iki šiol jie naudojosi dar 2009 metų parengtu kelių ir gatvių žemėlapiu, kuriame buvo daug netikslumų. Nes, pasak pašnekovo, tikslių duomenų reikia nuolat: gyventojai kreipiasi į skyrių įvairiais klausimais dėl vietinės reikšmės kelių, be to, pačiai savivaldybei reikia tikslių duomenų rengiant kelių priežiūros projektus.

A. Staugaitis priminė, kad pagal parengtą Kelių ir gatvių sąrašą buvo sukurta Šakių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių bei pasitikėjimo teise valdomų valstybinių kelių elektroninė schema (kelių ir gatvių schema), kurioje pateikiami duomenys apie konkrečių kelių ir gatvių dangą, plotį, ilgį, teisinę registraciją ir jų buvimo vietą. Kelių ir gatvių schema yra vieša ir pasiekiama visiems gyventojams interneto portale adresu: http://gis.sakiai.lt

„Dar noriu pasakyti, kad kelių ir gatvių schemoje esantys duomenys atitinka kelių ir gatvių sąraše pateikiamus duomenis“, – pridūrė A. Staugaitis.

Buvo patvirtintas savivaldybės vietinės reikšmės kelių sąrašas, kuriame 476 keliai ir vietinės reikšmės gatvių sąrašas su 479 gatvėmis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.