Rinkiminis leidinys – 13 tūkst. tiražu

Pirmadienį į posėdį rinkosi Šakių rajono savivaldybės rinkimų komisija, susitikime dalyvavo ir visi penki kandidatai į merus.

Patiems kandidatams aktualiausias klausimas dėl informacinio rinkimų leidinio išleidimo, programų spausdinimo. Rinkimų komisijos pirmininkė Jūratė Šneideraitienė prašė iki savaitės galo susiųsti visą informaciją, nes iki kovo 15 d. leidinys jau turi būti sumaketuotas ir įkeltas į serverį spausdinimui. Kandidatai nusprendė spausdinti ne tik programas, bet viešinti ir logotipus bei šūkius. Leidinį planuojama leisti 13 tūkst. tiražu. Jame be kandidatų bus spausdinama ir kita rinkėjui reikalinga informacija, tai yra komisija, rinkimų apylinkės su adresais. Kandidatai kalbėjo apie tai, kad reikėtų didesnį dėmesį skirti rinkėjų kortelių išnešiojimui. Pasak Vido Cikanos, per praėjusius rinkimus teko išgirsti ne vieną atvejį, kai rinkėjų nepasiekė rinkėjų pažymėjimai, todėl ne vienas net rinkimuose nenorėjo dalyvauti. Leidiniai, kaip ir rinkėjų kortelės, pasak J. Šneideraitienės, turėtų būti išplatinti iki balandžio 15 d.
 
Susirinkimo metu patvirtinti rinkimų apylinkių komisijų pirmininkai ir komisijų sudėtis. Apylinkių pirmininkai rašytinius pasižadėjimus duos kovo 10 d. Per šiuos rinkimus iš viso bus 34 apylinkės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.