Po suvažiavimo – su įspūdžiais

Praėjusį šeštadienį Vilniuje vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) suvažiavime dalyvavo ir Šakių skyriaus desantas – Violeta Simonavičienė, Arvydas Šlėderis, Gintautas Lenkas, Vilhelm Haase ir Mindaugas Mockevičius.

Susitikimo metu oficialiai partijos pirmininku patvirtintas Gabrielius Landsbergis. Į partijos tarybą buvo pasiūlyti ir šakiečiai Algirdas Klimaitis, Algirdas Šlėderis, Irena Haase, Vilhelm Haase ir Edgaras Pilypaitis. Kaip skyriaus pirmininkas į tarybą papuolė A. Klimaitis bei V. Haase, I. Haase. Iš viso į tarybą iš 237 kandidatų išrinkta 50 narių.
 
Suvažiavimo metu priimtas nutarimas, kad nuo šiol partijos narius kandidatais į postus galės reitinguoti ne tik partijos skyriaus nariai, bet tokią galimybę turės visi gyventojai. V. Haase šią naujovę vertina teigiamai ir sako, jog apskritai suvažiavimo metu partijoje jautėsi naujas, jaunatviškas vėjas.

„Džiaugiuosi jaunimu, kuris ir jaučiasi, ir atrodo solidžiai, oriai, kompetentingai. Labai jaučiasi jų atvira politika“, – įspūdžiais po suvažiavimo dalijosi Šakių skyriaus narys.

Dar vienas klausimas, apie kurį prabylama ne pirmą kartą, – siūloma trumpinti partijos pavadinimą ir jame palikti tik Tėvynės sąjungą, atsisakant Lietuvos krikščionių demokratų.

V. Haase tikina, kad būtent politiniai kaliniai ir tremtiniai, kurie ir jungėsi į Tėvynės sąjungą 2004m., jau seniau yra kėlę šį klausimą. Dar po ketverių metų prie partijos prisijungė ir Lietuvos krikščionys demokratai. Matyt, ankstesnei valdžiai neužteko ryžo sutrumpinti ir supaprastinti partijos pavadinimą. Dabartinis pirmininkas G. Landsbergis žadėjo skelbti plebiscitą ir šiuo klausimu nuomonės atsiklausti partijos narių.

„Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimuose garbės ženklu apdovanota Šakių skyriaus narė Birutė Stašinskienė.

Suvažiavime pasirodė ir premjeras Saulius Skvernelis, jis padėkojo, kad suvažiavimo metu nebuvo nušvilptas. Šis jo pareiškimas pasitiktas plojimais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.