Išsaugos Atviro jaunimo centro statusą Šakiuose

Po to, kai Jaunimo reikalų departamentas apsilankė Šakių atvirame jaunimo centre (AJC) ir pateikė išvadas, kad centras neatitinka atvirojo jaunimo centro statuso, jei jame nedirba du darbuotojai, ir turėtų būti traktuojamas kaip atviroji jaunimo erdvė, suskubta taisyti susiklosčiusią situaciją.

Galime pasidžiaugti, kad taip reikalingas dar vienas jaunimo darbuotojo etatas buvo skubiai surastas. Tad AJC viena su jaunimu dirbusi Judita Ambrasienė sulaukė pastiprinimo.
 
Kaip informavo 0,5 etato centrui atidavęs Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovas Viktoras Lebedžinskas, nuo praeitos savaitės AJC dirba naujas Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro koordinatorius Andrius Matusevičius, vadovaujantis kūrybos studijai „Virsmas“. V. Lebedžinskas džiaugėsi, kad su juo pavyko susiderinti lankstų darbo grafiką, t.y. jis dirbs dvi valandas ryte ir dvi valandas vakare, kad tamsiuoju laikotarpiu centre dirbtų du darbuotojai.

Pasak Šakių socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, kaip ir buvo žadėta, kita reikalinga jaunimo darbuotojo etato dalis buvo skirta iš jos vadovaujamos įstaigos resursų. Jau sutarta, kad nuo spalio 1 d. 0,5 etato AJC dirbs Gelgaudiškyje atvirai jaunimo erdvei vadovaujanti Tatjana Vrubliauskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.