Totorviečių tvenkinys gerų laimikių nepašykštėjo

rudzeviciute gudiskis
Geriausiai spiningavimo varžybose sekėsi Laimutei Rudzevičiūtei ir Ramūnui Gudiškiui, jie sužvejojo septynis kilogramus žuvies. J. Delnevičiaus nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį šeštadienį Totorviečių tvenkinyje vyko spiningavimo varžybos iš valčių „Totorviečiai 2023“. Didžiausią žuvį pavyko sugauti užkietėjusiam žvejui šakiečiui Ramūnui Gudiškiui, dalyvių pagautų žuvų bendras svoris siekė 48,17 kg. Daugiau ar mažiau sėkminga žvejyba buvo net 23 komandoms iš 30-ies. Nugalėtojams ir žvejui, sugavusiam didžiausią laimikį, įteiktos Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos taurės, medaliai bei piniginiai rėmėjų prizai.

Kone prieš mėnesį žvejės, šių varžybų sumanytojos Birutės Brazauskienės iš Kudirkos Naumiesčio kvietimu prasidėjo registracija į spiningavimo varžybas. Varžybose praėjusį šeštadienį dalyvavo...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 12 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.