Darbą taryboje naujoji narė vertina ne tiek kaip garbę, bet kaip atsakomybę

gersvaltaitiene priesaika
Penktadienį vykusio tarybos posėdžio metu priesaiką davė ir prie kolegų prisijungė nauja tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. G. Martinaitienės nuotr.


Praėjusį penktadienį prie kolegų tarybos narių prisijungė naujokė tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. Ji taryboje pakeis bendrapartietį, mandato atsisakiusį ir vicemero pareigas einantį Darių Jakavičių.
 
Tarybos nario mandato atsisakius D. Jakavičiui ir atsiradus laisvai vietai taryboje, pagal įstatymą ją užima pirmasis už brūkšnio likęs asmuo, šiuo atveju – K. Geršvaltaitienė.

Ji penktadienį vykusio posėdžio metu davė priesaiką – padėjusi ranką ant Konstitucijos prisiekė gerbti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. K. Geršvaltaitienė pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šių žodžių), pasirašė vardinį priesaikos lapą, gavo tarybos nario pažymėjimą ir po visų procedūrų užėmė tarybos nario vietą, balsavo darbotvarkės klausimais. Jos priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Jolanta Petrušauskienė, palinkėjusi tarybai produktyvaus ir darnaus darbo.

Pirmą kartą į tarybą išrinkta K. Geršvaltaitienė dirbs Švietimo, kultūros ir sporto komitete ir šia galimybe labai džiaugiasi.

„Jeigu būčiau galėjusi rinktis, būčiau šį ir pasirinkus“, – sako ji ir pripažįsta, kad darbo laukia tikrai nemažai, pirmą kartą gavusi tarybos medžiagą įsitikino, kad laiko susipažinti su informacija tikrai reikia.

„Mintys įvairios. Nežinau, bet man atrodo, kad daugiau atsakomybės nei garbės“, – paklausta, kokiomis mintimis ir nuotaikomis pradeda darbą taryboje, sakė K. Geršvaltaitienė.

Savivaldos rinkimuose už jos kandidatūrą buvo atiduoti 266 pirmumo balsai. Iš trečios priešrinkiminio sąrašo vietos po rinkėjų reitingavimo ji nukrito į devintą vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.