Darbą taryboje naujoji narė vertina ne tiek kaip garbę, bet kaip atsakomybę

gersvaltaitiene priesaika
Penktadienį vykusio tarybos posėdžio metu priesaiką davė ir prie kolegų prisijungė nauja tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. G. Martinaitienės nuotr.


Praėjusį penktadienį prie kolegų tarybos narių prisijungė naujokė tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. Ji taryboje pakeis bendrapartietį, mandato atsisakiusį ir vicemero pareigas einantį Darių Jakavičių.
 
Tarybos nario mandato atsisakius D. Jakavičiui ir atsiradus laisvai vietai taryboje, pagal įstatymą ją užima pirmasis už brūkšnio likęs asmuo, šiuo atveju – K. Geršvaltaitienė.

Ji penktadienį vykusio posėdžio metu davė priesaiką – padėjusi ranką ant Konstitucijos prisiekė gerbti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. K. Geršvaltaitienė pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šių žodžių), pasirašė vardinį priesaikos lapą, gavo tarybos nario pažymėjimą ir po visų procedūrų užėmė tarybos nario vietą, balsavo darbotvarkės klausimais. Jos priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Jolanta Petrušauskienė, palinkėjusi tarybai produktyvaus ir darnaus darbo.

Pirmą kartą į tarybą išrinkta K. Geršvaltaitienė dirbs Švietimo, kultūros ir sporto komitete ir šia galimybe labai džiaugiasi.

„Jeigu būčiau galėjusi rinktis, būčiau šį ir pasirinkus“, – sako ji ir pripažįsta, kad darbo laukia tikrai nemažai, pirmą kartą gavusi tarybos medžiagą įsitikino, kad laiko susipažinti su informacija tikrai reikia.

„Mintys įvairios. Nežinau, bet man atrodo, kad daugiau atsakomybės nei garbės“, – paklausta, kokiomis mintimis ir nuotaikomis pradeda darbą taryboje, sakė K. Geršvaltaitienė.

Savivaldos rinkimuose už jos kandidatūrą buvo atiduoti 266 pirmumo balsai. Iš trečios priešrinkiminio sąrašo vietos po rinkėjų reitingavimo ji nukrito į devintą vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.