Įamžins gelgaudiškiečio sportininko atminimą

Praėjusį trečiadienį Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje įvyko susitikimas, kuriame buvo galutinai susitarta dėl modernios, visus reikalavimus ir standartus atitinkančios 3x3 krepšinio aikštelės mokyklos stadiono teritorijoje įrengimo.

Tai Gintaro Červinskio sūnų Mindaugo, Manto ir Kasparo bei visos Červinskių šeimos iniciatyva ne tik įamžinti daugeliui puikiai pažįstamo gelgaudiškiečio, aistringo sportininko ir krepšinio mylėtojo G. Červinskio atminimą, bet ir noras, kad aikštelė pasitarnautų kaip edukacinė, sportą populiarinanti ir jaunimo aktyvaus laisvalaikio praleidimą skatinanti priemonė.
 
Mindaugas Červinskis kartu su Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos direktore Odeta Dailidiene, rajono savivaldybės vicemeru Egidijum Peleckiu, Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininke Ilona Šefleriene, Gelgaudiškio seniūnu Valdu Dumčiumi ir gelgaudiškiečiu Edgaru Pilypaičiu nusprendė, kad nauja, moderni 3×3 krepšinio aikštelė galėtų atsirasti senosios, kurioje jau niekas nežaidžia dėl sutrūkinėjusios asfalto dangos, vietoje.

Pasak Gelgaudiškio mokyklos direktorės, rajono savivaldybė tam pritarė ir davė leidimą.  3×3 krepšinio aikštelę savo lėšomis įrengs Červinskių šeima. Abi pusės aptarė technines krepšinio aikštelės įrengimo galimybes ir kitų reikalingų priemonių atsiradimą.

Červinskių šeima išreiškė norą, kad nauja krepšinio aikštele galėtų naudotis ne tik mokyklos mokiniai, bet ir visa miestelio bendruomenė, todėl buvo svarstyta ir apie galimas projektines veiklas, kad aikštelė būtų patraukli, žinoma ir reikalinga.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.