Įamžins gelgaudiškiečio sportininko atminimą

Praėjusį trečiadienį Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje įvyko susitikimas, kuriame buvo galutinai susitarta dėl modernios, visus reikalavimus ir standartus atitinkančios 3x3 krepšinio aikštelės mokyklos stadiono teritorijoje įrengimo.

Tai Gintaro Červinskio sūnų Mindaugo, Manto ir Kasparo bei visos Červinskių šeimos iniciatyva ne tik įamžinti daugeliui puikiai pažįstamo gelgaudiškiečio, aistringo sportininko ir krepšinio mylėtojo G. Červinskio atminimą, bet ir noras, kad aikštelė pasitarnautų kaip edukacinė, sportą populiarinanti ir jaunimo aktyvaus laisvalaikio praleidimą skatinanti priemonė.
 
Mindaugas Červinskis kartu su Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos direktore Odeta Dailidiene, rajono savivaldybės vicemeru Egidijum Peleckiu, Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininke Ilona Šefleriene, Gelgaudiškio seniūnu Valdu Dumčiumi ir gelgaudiškiečiu Edgaru Pilypaičiu nusprendė, kad nauja, moderni 3×3 krepšinio aikštelė galėtų atsirasti senosios, kurioje jau niekas nežaidžia dėl sutrūkinėjusios asfalto dangos, vietoje.

Pasak Gelgaudiškio mokyklos direktorės, rajono savivaldybė tam pritarė ir davė leidimą.  3×3 krepšinio aikštelę savo lėšomis įrengs Červinskių šeima. Abi pusės aptarė technines krepšinio aikštelės įrengimo galimybes ir kitų reikalingų priemonių atsiradimą.

Červinskių šeima išreiškė norą, kad nauja krepšinio aikštele galėtų naudotis ne tik mokyklos mokiniai, bet ir visa miestelio bendruomenė, todėl buvo svarstyta ir apie galimas projektines veiklas, kad aikštelė būtų patraukli, žinoma ir reikalinga.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.