Foto replika: Paminklinis akmuo sugrįžo į savo vietą

Situaciją dėl nuversto akmens paviešinus spaudoje, kaipmat suorganizuoti darbai ir paminklinis akmuo dar tą pačią dieną atstatytas į buvusią jo vietą. R. Januševičiaus nuotr.

Praėjusiame „Draugo“ numeryje publikavome tekstą apie gruodį nuverstą ir žolėje netoli Jaunimo kūrybos ir sporto centro vis dar gulintį paminklinį akmenį sovietinio režimo aukoms atminti. Pasirodo, reikėjo tik paviešinti incidentą ir darbai atlikti tą pačią dieną!

Kaip minėjome, per keturis mėnesius nei seniūnija, kuriai informaciją perdavė policija, nei įvykio kaltininkas, nuvertęs akmenį, jo atstatyti nesugebėjo. Ne vienas svarstė, kas gi tuo turėtų pasirūpinti. Apie įvykį tik savaitė iki publikacijos sužinojo ir Lietuvos politinių ir kalinių tremtinių sąjunga, kurios vienas iš narių ir buvo inicijavęs akmens pastatymą.

Pasirodžiusi publikacija nustebino merą Raimondą Januševičių. Gal net ne tiek publikacija, o pati situacija, tad jis penktadienį vieno susitikimo metu teigė, jog reikėjo kai kam „pasakyti, kur yra traktorius, kaip jis veikia ir ką su juo reikėtų daryti“. Ir, panašu, tik tiek ir reikėjo, nes akmuo jau savo vietoje. Paklaustas, tai kam gi galiausiai buvo pavesta atlikti darbus, nes atsiųstose nuotraukose dviejų skirtingų įstaigų darbuotojai, meras nedetalizavo, teigė, kad darbas atliktas bendromis jėgomis, o svarbiausia, kad padaryta tai, kas seniai turėjo būti padaryta.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.