Įrengs priėjimus prie pėsčiųjų perėjos

Nuo gegužės 20 dienos numatoma darbų pradžia regioniniams keliams priklausančioje Kauno gatvėje, Girėnuose, ties esančia pėsčiųjų perėja.

„Perėjos, vedančios į niekur, pertvarkymas“, – skelbia savivaldybės administracija ir informuoja, kad nuo gegužės 20 d. numatoma darbų pradžia regioniniams keliams priklausančioje Kauno gatvėje, Girėnuose, ties esančia pėsčiųjų perėja.

„Šie darbai skirti gerinti eismo dalyvių saugumą, įrengiant abiejose kelio pusėse priėjimus prie pėsčiųjų perėjos“, – praneša savivaldybės administracija ir priduria, kad preliminarus AB „Kelių priežiūra“ nurodytas darbų terminas gegužės 20–spalio 31 d. Tad tiek gyventojus, tiek vairuotojus prašo būti kantrius ir supratingus, kol vyks infrastruktūros gerinimo darbai.

Apie į niekur vedančią perėją diskutuota ne vienerius metus, dar 2018m. savivaldybės eismo saugumo komisija dėl jos svarstė kreiptis į tuometinę Lietuvos kelių direkciją ir prašyti įvertinti situaciją, galbūt perėją pataisyti.

perejos girenai2Preliminarus AB „Kelių priežiūra" nurodytas darbų terminas gegužės 20 d. – spalio 31 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.