Balsavo aktyviau nei pirmajame ture

D. Pavalkio nuotr.

Per pirmas dvi išankstinio balsavimo antrajame Prezidento rinkimų ture dienas Lietuvoje pilietinę valią buvo pareiškę daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Aktyviai rinkėjai balsavo ir Šakiuose.

Pasak Šakių r. rinkimų komisijos pirmininkės Felicitos Totoraitienės, jei pirmajame ture pirmą dieną buvo balsavę 356 rinkėjai, tai antrajame ture pirmą dieną buvo sulaukta 412 piliečių, antrą – 619 – 54 daugiau nei pirmajame ture.

„Kol kas atrodo, kad balsuoja aktyviau nei pirmajame ture, matysime, kiek bus dienos pabaigoje“, – ketvirtadienį ryte komentavo F. Totoraitienė.

Kaip ir pirmajame ture, daugiausiai be šakiečių balsuojančių iš Kauno miesto bei rajono ir Vilniaus, pavienių balsuojančių sulaukta ir iš Jurbarko, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos.

„Džiaugiamės, kad kol kas darbas vyksta sklandžiai, nesusidaro ir didesnės eilės“, – teigė rinkimų komisijos pirmininkė.

Rinkimų dieną, sekmadienį, rinkimų apylinkės duris atvers 7 valandą ryto ir rinkėjų lauks iki 20 valandos vakaro.

Nepriklausomai, kur rinkėjas registruotas, balsuoti bus galima bet kurioje rinkimų apylinkėje.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.