Asfaltą gali tekti perkloti iš naujo

Žvirgždaičiuose Taikos gatvėje (800 metrų) šiemet iš Trimetės programos lėšų buvo naujai paklotas asfaltas. D. Pavalkio nuotr.

Gyventojai džiaugiasi naujai asfaltuojamomis gatvėmis, tačiau darbus atliekantys rangovai ne visada paiso reikalavimų. Todėl Žvirgždaičiuose Taikos gatvę, ko gero, teks asfaltuoti iš naujo.

Žvirgždaičiuose Taikos gatvėje (800 metrų) šiemet iš Trimetės programos lėšų buvo naujai paklotas asfaltas. Paprastajam remontui buvo numatyta apie 83 tūkst. eurų, darbus atliko UAB „Parama“. Pasak savivaldybės Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjo Martyno Remeikio, jam pradėjus dirbti, buvo pradėti praktikuoti asfalto kokybės tyrimai.

„Laboratorijoje buvo atlikti asfalto kokybės tyrimai. Tiesiog asfaltas neatitiko reikalavimų. Kreipėmės į rangovą, kuris atsakingas už darbų kokybę. Pasiūlėm asfaltą perkloti. Kol kas yra sulaikytas ir atsiskaitymas su rangovu. Kol kas atsakymo iš rangovo negavom...“ – tikino Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas.

Naumiestiečiai, tiksliau Vilties gatvės gyventojai, taip pat laukia, kada bus išasfaltuota gatvė. Čia numatytas kapitalinis gatvės remontas, kuriam iš savivaldybės skirta apie 85 tūkst. eurų. Kaip patikslino Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas, vienoje gatvės atkarpoje darbus šiek tiek sustabdė atlikus archeologinius tyrimus rastas senasis akmenuotas grindinys – brukas. Pasak M. Remeikio, atliekant gatvės remonto darbus akmenuotas grindinys išliks, tačiau ant viršaus asfaltas vis tiek bus paklotas. Su tokiais sprendiniais sutiko ir Kultūros paveldo specialistai.

Vilties gatvės remonto darbai numatyti užbaigti dar šiemet. Rangos darbus atlieka taip pat „Parama“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.