Gelgaudiškiečiai aktyviai dalyvauja projekte

gelgaudiskisGelgaudiškio bendruomenės centras ,,Atgaiva” rūpinasi gelgaudiškiečių saugumu, todėl aktyviai dalyvavo projekte  “Eismo saugumas bendruomenėje”, kurį finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Nuotr. Akcijos „Vėlinių vilties liepsnelės“ metu gelgaudiškiečiams ir miestelio svečiams išdalyti atšvaitai, rūpinantis jų saugumu keliuose.

Pasak bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkės Genutės Žilinskienės, mes patys esame svarbiausi eismo dalyviai ir nuo mūsų  dažnai priklauso visos bendruomenės narių saugumas miestelio gatvėse ir keliuose. Vieni važinėjame dviračiais, automobiliais, motociklais, kiti tik vaikštome. Ar visiems užtenka atsakomybės, pakantumo, tolerancijos?

Projekto tikslas – parodyti bendruomenės nariams saugaus eismo svarbą, priminti dažnai kylančias eismo problemas, susimąstyti, kuo kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad kasdien jaustumės saugūs kelyje.
 
Kaip teigė G.Žilinskienė, šiuo projektu siekiama parodyti pažangių intelektinių priemonių, informacinių technologijų, žiniasklaidos svarbą ir įtaką eismo saugumui bendruomenėje, todėl tinklalapyje www.gelgaudiskis.ten.lt „Atgaivos“ iniciatyva paskelbta viktorina ,,Būk atsakingas eismo dalyvis“ ir rašinių konkursas saugaus eismo tema. Viktorinos atsakymus ir konkurso rašinius galima siųsti tik elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Lapkričio 1 dieną Gelgaudiškio bendruomenės centras ,,Atgaiva”, pasikvietęs į talką  Gelgaudiškio vidurinės mokyklos vyresniųjų klasių moksleivius ir miestelio jaunimą, organizavo akciją  „Vėlinių vilties liepsnelės“, kurios metu dalijo atšvaitus kapines lankantiems gelgaudiškiečiams ir svečiams. Taip jie skatino žmones saugoti vieniems kitus kelyje tamsiu paros metu ir pasakojo, kaip svarbu būti pastebimiems – nešioti liemenes ir atšvaitus.

Projekto vadovė G. Žilinkienė tikisi, kad akcijos metu žmonėms suteikta informacija ir išdalyti atšvaitai paskatins juos labiau rūpintis savo ir kitų saugumu keliuose.

Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėje“ baigiamąjį renginį planuojama surengti gruodžio 10 dieną. Jo metu  bus paskelbti viktorinos „Būk atsakingas eismo dalyvis“, rašinių konkurso rezultatai ir  apdovanoti nugalėtojai bei aktyviausi projekto dalyviai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.