Vargstantiems žmonėms rajone paaukota produktų už 5 tūkst. litų

maisto_bankasPraėjusį savaitgalį Šakiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo vykdoma „Maisto banko“ paramos akcija vargstantiems. Rajone žmonės iš viso nupirko produktų už daugiau nei 5 tūkst. litų.

Nuotr. „Maisto“ banko“ paramos akcijos metu žmonės daugiausiai aukojo makaronus, cukrų, aliejų, kruopas.

Pasak Socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, V. Kudirkos gatvėje esančioje „Maximoje“ jie surinko maisto produktų už 2 tūkst. 200 litų, o „Maximoje“ Šaulių gatvėje akciją vykdžiusi Žmonių su negalia sąjunga, vadovaujama Stasės Vasaitienės - už 2 tūkst. 988 litus. Tiek vienoje, tiek kitoje „Maximoje“ akciją vykdę savanoriai teigė girdėję nemažai kandžių replikų, tačiau jie to nesureikšmina ir sako, kad akcija pavyko. Iš viso rajono gyventojai suaukojo apie 1680 vienetų maito produktų (980 vienetų surinko neįgalieji, daugiau nei 700 – Socialinių paslaugų centro savanoriai). Daugiausiai žmonės aukojo makaronus, cukrų, aliejų, kruopas.
 
Pasak V. Bielskienės, artimiausiu metu bus sudaryta komisija, kuri spręs, pagal kokius kriterijus ir kam konkrečiai bus išdalyta maisto parama. Žmonių su negalia sąjunga surinktus produktus šiais metais skirs sunkiai gyvenantiems rajono neįgaliesiems.

Lietuvoje žmonės paaukojo produktų už 682 tūkst. litų. Tai mažesnė suma nei praėjusį rudenį, kai buvo suaukota maisto už 868 tūkst. litų, bet didesnė nei pastarąjį pavasarį (663 tūkst. litų). Rajone buvo suaukota maždaug už tokią pačią sumą kaip ir ankstesnių akcijų metu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.