Socialinės paramos skyriuje – naujas etatas

lentaPastaruoju metu tiek šalyje, tiek mūsų rajone nuolat didėja socialinės paramos gavėjų. Dėl didžiulio darbo krūvio Socialinės paramos skyriuje netgi įsteigtas naujas etatas.

Praėjusią savaitę administracijos direktoriaus Juozo Puodžiukaičio įsakymu Socialinės paramos skyriuje padidėjus darbo krūviui įsteigtas naujas etatas. Čia pradėjo dirbti socialinių išmokų specialistė Ingrida Kazlauskienė. Ji į darbą priimta laikinai – iki ateinančių metų gegužės 31 dienos. Šio etato išlaikymas numatytas iš Socialinių išmokų administravimo lėšų. Kaip yra kalbėjusi Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, naujas žmogus reikalingas todėl, kad nuolat didėjant socialinių pašalpų gavėjų skaičiui ir blogėjant socialinei situacijai, skyriuje dirbančios specialistės nespėja atlikti visų darbų laiku.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.