Padaugėjo tėvystės pripažinimo atvejų

Praėjusio mėnesio Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis rajone mirusiųjų dvigubai daugiau nei gimusiųjų. Susituokusiųjų ir santuoką išregistravusių porų skaičius lapkričio mėnesį vienodas.

Iš viso praėjusį mėnesį rajone gimė 21 naujagimis. Iš jų - 10 berniukų, 11 mergaičių, du naujagimiai gimė negyvi, trys pasaulį išvydo užsienyje. Tad realiai rajone gimė tik 16 ar dar mažiau vaikų, nes nėra duomenų, ar visi gyvena Šakiuose, ar tik čia deklaruoja savo gyvenamąją vietą. Daugiausiai gimusiųjų registruota Šakiuose – penki ir Šakių seniūnijoje – trys. Nė vieno naujagimio šį mėnesį neregistruota Žvirgždaičių, Sudargo ir Slavikų seniūnijose.

Lapkričio mėnesį ypač padaugėjo tėvystės pripažinimo atvejų. Kai ankstesniais mėnesiais jų skaičius nesiekdavo nei 10, tai praėjusį mėnesį tėvystė pripažinta net 17 vaikų.

Lapkritį ypač padaugėjo mirčių. Iš viso rajone mirė 53 žmonės. Net pusė mirusiųjų - 27 registruoti Šakiuose. Nė vieno mirties atvejo neregistruota Barzdų, Lekėčių, Plokščių ir Žvirgždaičių seniūnijose.

Santuoką įregistravo aštuonios poros, tiek pat ir išsituokė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.