Sutvarkyti dar 6 km kelio Šakiai - Kaunas

Gruodžio 9 dieną valstybinė komisija įvertino kelio Šakiai – Zapyškis – Kaunas nuo 39,200 km iki 45,200 km atliktus rekonstrukcijos darbus.

Juos nuo birželio iki gruodžio mėnesio atliko bendrovė „Alkesta“ iš Alytaus. Pasak UAB „Alkesta“ projekto vadovo Kęstučio Miliaus, buvo iš esmės rekonstruotas kelias. Šešių kilometrų atstumu rekonstruota kelio atkarpa buvo praplatinta nuo penkių iki aštuonių metrų. Tuo pačiu šiame kelio ruože du posūkiai buvo ištiesinti, o trys jų sušvelninti. Rekonstruotame kelyje įrengtos penkios naujos autobusų stotelės bei sutvarkyta ir naujai įrengta daugiau nei 20 nuovažų. Sutvarkytas 6 km kelio ruožas, nuo Spruktiškių iki Jančių perduotas VĮ „Marijampolės regiono keliai“. Įstaigos direktorius Juozas Litvinas patvirtino, kad kelyje Kaunas – Šakiai beliko sutvarkyti tik 8 km kelio atkarpą. Šio kelio ruožo darbus finansavo Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika. Darbai kainavo apie 5,8 mln. litų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.