Parama – nukentėjusiems nuo gaisro

Paskutiniajame tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas dėl vienkartinės paramos skyrimo nukentėjusiems nuo gaisro. Bendra paramos suma – 5 tūkst. litų.

Apie Griškabūdžio seniūnijoje, Patašinės kaime kilusį gaisrą, kai be pastogės liko trys šeimos jau rašėme. Ketvirtadienį posėdžiavusi rajono taryba priėmė sprendimą skirti vienkartines pašalpas šioms šeimoms. Dabar Gotlybiškių kaime gyvenančiai ir neįgalumą turinčiai Jolantai Krapavičienei, vienai auginančiai tris vaikus ir gaunančiai itin menkas pajamas, skirta 2 tūkst. litų vienkartinė parama. Gaisro metu išdegė mansardoje įrengti kambariai, baldai, rūbai ir kiti namų apyvokos daiktai. Pirmajame namo aukšte gyvenusiam Pranui Jasevičiui skirta 1500 litų parama. Gaisro metu buvo sulietos jo gyvenamosios patalpos ir buvę daiktai. Tokia pati parama skirta ir kitiems pirmojo aukšto buto savininkams Algiui ir Rasai Slavickams.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.