Išbraukė iš kandidatų sąrašų

sarasasBuvome skelbę, kad dėl Šakių rajono savivaldybės tarybos nario mandato varžysis 202 kandidatai, tačiau šis sąrašas trumpėja, nes keturis iš jų Vyriausiosioji rinkimų komisija išbraukė iš kandidatų sąrašų.

Nuotr. Šakių rajone iš sąrašų išbraukti keturi kandidatai, kurie nebaigė atlikti bausmės pagal teismo skirtą nuosprendį ar nenurodė, kad buvo teismo pripažinti kaltais.

Vyriausioji rinkimų komisija iš kandidatų sąrašų išbraukė tuos asmenis, kurie nebaigė atlikti bausmės pagal teismo skirtą nuosprendį ar nenurodė, kad buvo teismo pripažinti kaltais. Šakių rajone tokių kandidatų buvo keturi: Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narys Saulius Rakauskas bei trys „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nariai: Gintaras Aranauskas, Vitas Kudirka, Laimas Taujinskas. Lietuvoje tokių išbrauktųjų – 231, dar 57 kandidatai išbraukti dėl to, kad nenurodė, jog užsienyje buvo teismo pripažinti kaltais ar buvo pripažinti kaltais iki 1990 metų. Pagal šį kriterijų rajone išbrauktų iš sąrašų nebuvo.

Rinkimai į savivaldybių tarybas vyks vasario 27 dieną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.