Apskundė Tarnybinės etikos komisijai

kupstaitis2VĮ „Šakių miškų urėdija“ urėdas Sigitas Tamošaitis kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją su prašymu pradėti tyrimą dėl jo pavaduotojo Romo Juozo Kupstaičio elgesio.

Nuotr. Urėdo pavaduotojas R. J. Kupstaitis sakė, kad jis nusišalino svarstant sūnaus atlyginimo klausimą.

Urėdo įsakymu, Šakių miškų urėdijos urėdo pavaduotojas R. J. Kupstaitis yra paskirtas komisijos pirmininku urėdijos specialistų mėnesinės algos kintamajai daliai nustatyti. Kiekvieną ketvirtį komisija svarsto klausimus, susijusius su urėdijos specialistų darbo užmokesčiu. Šiais metais R. J. Kupstaitis dalyvavo svarstant Lekėčių girininkijos girininko Žydrūno Kupstaičio, kuris yra pavaduotojo sūnaus, darbo užmokesčio klausimą. Pasak urėdo S. Tamošaičio, pavaduotojas nuo šio svarstymo turėjo nusišalinti, bet to nepadarė, todėl pagal įstatymus buvo kreiptasi į minėtąją komisiją. Tuo tarpu urėdo pavaduotojas R. J. Kupstaitis, paklaustas, ar pagrįstai yra apskųstas, tvirtino pirmą kartą apie tai girdintis. Pasak jo, svarstant sūnaus atlyginimo klausimą, jis nusišalino.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.