Ar atgaivins asociaciją?

poceviciutePraėjusią savaitę Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė organizavo susitikimą, kurio metu kalbėjo apie Socialinių darbuotojų asociacijos Šakių skyriaus atgaivinimą.

Nuotr. Mintis, atgaivinti asociaciją kilo L. Pocevičiūtei po respublikinio suvažiavimo.

Šakių socialinių darbuotojų asociacija buvo įkurta 1999 metais, jai vadovavo Šakių seniūnijos socialinio darbo organizatorė Irena Šakėnienė. Asociacijos nariais buvo daugiau nei 30 socialinių darbuotojų, tačiau organizacijos veikla apmirė, nes daugelis narių buvo abejingi, o papildomas darbo krūvis vadovei nemažas, joks užmokestis nemokamas. Tiesa, jos veikla oficialiai niekur nebuvo įregistruota, tad, suprantama, kad niekas jos neišregistravo ir negalėjo to padaryti, nes nėra dokumentų. Tad ir vadove tebėra I. Šakėnienė.

Mintis, atgaivinti asociaciją kilo L. Pocevičiūtei po respublikinio suvažiavimo, kuriame buvo kalbama apie respublikinę asociaciją. Vieni svarbiausių jos tikslų – kvalifikacijos kėlimas, galimybė dalyvauti įvairiuose projektuose ir pan. Pasak L. Pocevičiūtės, atgaivinti veiklą būtų naudinga, tik reikėtų kalbėti apie didesnį socialinių darbuotojų aktyvumą. „Svarbu ir tai, koks žmogus vadovauja bei kokį impulsą jis duoda kitiems“, - teigė vedėja. Kito susitikimo metu, pasak jos, bus kalbama apie konkretų asociacijos narių skaičių, planuojama rinkti pirmininką.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.