Šakių tvenkinys žvejus mėgėjus vilios ypatingais karpiais

karpiaiPraėjusio šeštadienio ryte prie neseniai išvalyto Šakių tvenkinio būriavosi žvejų varžybų „Karpių loterija“ organizatoriai ir pavieniai rėmėjai, panorę savo rankomis į tvenkinį paleisti specialiais žetonais paženklintus ir papuoštus gražiuosius karpius. Originaliose varžytuvėse žvejų mėgėjų laukia net 38 karpiai, kuriuos įleido įvairių rajone veikiančių įmonių savininkai. Jeigu kiek daugiau nei per keturis mėnesius bus pagautas nors vienas karpis, laimingasis galės atsiimti puikius rėmėjų įsteigtus prizus.

Nuotr. Šeštadienį į išvalytą Šakių tvenkinį buvo įleista specialiais žetonais pažymėti 38 karpiai. Kol kas žvejai neskuba gaudyti karpių.

Balandžio 21 dieną, pavasarinės mugės „Žemei bundant“ metu, Šakių miesto tvenkinyje startavo žvejų varžybos „Karpių loterija“.  Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro ir R. Antanaičio firmos „Nikstas“ organizuoto žaidimo tikslas – pagauti specialiais žetonais pažymėtus karpius ir gauti ne tik žuvį pietums, bet ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Norinčiųjų paremti tokią idėją rajone nestigo. Taip įvairių dydžių karpių įsigijo net 38 rajono bendrovės ar įmonės, už savo laimikius įsteigusios prizus. Beje, didžiausius karpius, svėrusius gerokai daugiau nei 7 kg, į Šakių tvenkinį paleido „Gulbelės“ ir „Vuorės“ bendrovių atstovai. „Gulbelės“ direktorius Arūnas Tarnauskas, prieš paleisdamas net 8,5 kg svėrusį karpį, jį netgi pabučiavo. Šį karpį pagavęs žvejys mėgėjas laimės net 100 litų vertės čekį, skirtą apsipirkti „Gulbelės“ tinklo bet kurioje parduotuvėje. Tokios pat vertės prizas žadamas už pagautą J. Delnevičiaus įmonės ženkleliu pažymėtą karpį. Tačiau jo ir Gintauto Pranskaičio įžuvintiems karpiams taikoma sąlyga, kad jie bus paleisti atgal į tvenkinį. Loterijoje dalyvaujantys žvejai mėgėjai gali laimėti ne tik piniginius prizus, bet ir daiktinius – mobiliuosius telefonus. Išvalytame ir nauju fontanu pasipuošusiame tvenkinyje kol kas plaukioja ir laikraščio „Draugas“ karpis.
 
Apie pažymėtus karpius sugavusius žvejus bus informuojama rajono žiniasklaidos priemonėse bei turizmo informacijos centro internetinėje svetainėje. Be to, bus skelbiama, kurio rėmėjo prizą jis laimėjo.

Surengti tokias originalias varžytuves buvo Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro direktorės Audronės Miesčionaitienės idėja. Pasak jos, jeigu šiemet varžytuvės bus sėkmingos, bus svarstoma galimybė jas surengti ir kitąmet.

Pirmą kartą Šakiuose vykdomas žaidimas tęsis iki rugsėjo 1 dienos, arba iki kol bus pagautos visos žetonais pažymėtos žuvys. Tokios žvejų varžybos Šakiuose organizuojamos pirmą kartą, todėl linksmo žaidimo organizatoriai tikisi sulaukti didelio žmonių susidomėjimo bei aktyvaus dalyvavimo. Tačiau žvejai mėgėjai gaudyti karpių neskuba. Pasak jų, kol kas žuvys turi apsiprasti, jas bus galima žvejoti tada, kai bus palankus metas jas pagauti. Karpius užaugino ir atvežė AB “Išlaužo žuvis”.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.