Susitarti su rangovais - vis sunkiau

zenklasLikus vos porai dienų iki duoto termino UAB „Kamesta“ pagaliau sureagavo ir pradėjo tvarkyti po vandentvarkos projektų įgyvendinimo likusį darbo broką – duobėtas ir nelygias gatves. Tačiau vis vien abejojama, ar su šia bendrove pavyks pasiekti norimą rezultatą. Be to, vis sunkiau bendrą kalba eina rasti ir su kita, Kudirkos Naumiestyje darbus atliekančia įmone.

Tik tuomet, kai savivaldybė ir projekto vykdytojas UAB „Šakių vandenys“ parengė konkretų raštą ir pagrasino teismais, generalinis rangovas - UAB „Kamesta“ sureagavo, nors prieš tai neatvyko nė į vieną iš organizuotų susitikimų. Tiesa, sureagavo taip pat ne iš karto, o iki duoto termino likus vos porai dienų. Nuo praėjusios savaitės ši bendrovė pradėjo tvarkyti po projektų įgyvendinimo suniokotas gatves. Visgi UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus Vaido Litinsko tai neguodžia. „Užtaiso duobę duobėje, bet nieko daugiau, o esmė nesikeičia“, - Ūkio komiteto posėdžio metu kalbėjo bendrovės vadovas suabejojęs, ar su šia bendrove be teismų įsikišimo eis pasiekti norimą rezultatą. Ne kartą ir ne vieno susitikimo metu buvo išsakyta ir savivaldybės pozicija, kad gatvės turėtų būti ne tik „užlopytos“, bet ir atstatyta kelio danga, išlyginti nelygumai. Kol kas, kaip rodo patirtis, tiek savivaldybė, tiek projekto vykdytojas apie tai tik svajoja.
 
Ūkio komiteto posėdžio metu buvo prabilta ir apie tai, kad vis sunkiau eina susitarti ir su UAB „Žilinskis ir KO“, kurie šiuo metu Kudirkos Naumiestyje įgyvendina projekto II etapą. „Pasakykite jūs man, kaip milijoniniuose projektuose nesugebama rasti 70 tūkst. litų darbams pabaigti“, - piktinosi rajono meras Juozas Bertašius. Pasirodo, Kudirkos Naumiestyje, Vytauto gatvėje, minėtai bendrovei pritrūko lėšų, kad būtų galutinai nutiestos vandentiekio trasos ir užbaigti darbai. Norint išspręsti susidariusią situaciją per artimiausią savaitę planuojama susisiekti su bendrovės generaliniu direktoriumi, ko kol kas nepavyksta padaryti, ir bus bandoma ieškoti sprendimo būdų. „Atveskit jūs jį man ir aš paaiškinsiu. Čia tas pats, kas ubagui kelnes numauti. Kaip šitaip galima. Juokinga. Įgyvendina 13 mln. litų vertės projektą ir nepadaro iki galo, be vandens žmones palikti nori. Nesąmonė“, - mintimis dalijosi meras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.