Ragino prižiūrėti tvarką

Administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ragino seniūnus netvarkingų namų gyventojus įspėti dėl krosnių, kaminų tinkamos eksploatacijos, nes būtent tokiuose namuose kyla daugiausiai gaisrų.

„Gal kartais užtektų tik paraginti, pasižiūrėti, ar įtarimą keliančiuose namuose yra tvarkingos krosnys, kaminai, nes jūs savo gyventojus geriausiai žinote“, - į seniūnus su raginimu kreipėsi J. Puodžiukaitis. Pasak jo, atšilus orams įvairius pažeidimus būtų galima sutvarkyti, kad prasidėjus šildymo sezonui tokiuose objektuose būtų kuo mažesnė gaisrų tikimybė.

Šakių seniūnas Alfonsas Jakas kalbėjo: „Tarkim, mūsų seniūnijoje yra 143 socialiniai būstai ir visi namai yra mediniai. Krosnys mūsų rūpestis, elektra mūsų rūpestis, o pinigai? Kiek įmanoma rūpinamės, bet viskam yra ribos“.

Tiesa, kiekvienais metais Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai lanko kai kurias socialinės rizikos šeimas, tikrina jų namuose esančią kūrenimo sistemą, aiškina bei pataria, kaip pagerinti namų priešgaisrinę būklę, atkreipia dėmesį, kur ir kaip reikėtų pakeisti ar sutvarkyti krosnis, kaminus, elektros instaliaciją.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.