Ragino prižiūrėti tvarką

Administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ragino seniūnus netvarkingų namų gyventojus įspėti dėl krosnių, kaminų tinkamos eksploatacijos, nes būtent tokiuose namuose kyla daugiausiai gaisrų.

„Gal kartais užtektų tik paraginti, pasižiūrėti, ar įtarimą keliančiuose namuose yra tvarkingos krosnys, kaminai, nes jūs savo gyventojus geriausiai žinote“, - į seniūnus su raginimu kreipėsi J. Puodžiukaitis. Pasak jo, atšilus orams įvairius pažeidimus būtų galima sutvarkyti, kad prasidėjus šildymo sezonui tokiuose objektuose būtų kuo mažesnė gaisrų tikimybė.

Šakių seniūnas Alfonsas Jakas kalbėjo: „Tarkim, mūsų seniūnijoje yra 143 socialiniai būstai ir visi namai yra mediniai. Krosnys mūsų rūpestis, elektra mūsų rūpestis, o pinigai? Kiek įmanoma rūpinamės, bet viskam yra ribos“.

Tiesa, kiekvienais metais Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai lanko kai kurias socialinės rizikos šeimas, tikrina jų namuose esančią kūrenimo sistemą, aiškina bei pataria, kaip pagerinti namų priešgaisrinę būklę, atkreipia dėmesį, kur ir kaip reikėtų pakeisti ar sutvarkyti krosnis, kaminus, elektros instaliaciją.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.