Nukentėjusiems nuo gaisrų išdalinta 6800 litų

pinigaiRajono taryba skyrė vienkartines paramas trims rajono gyventojams, nukentėjusiems nuo gaisrų. Iš viso išdalinta 6800 litų.

Mažiausia, 300 litų vienkartinė parama skirta Elenai Žilaitienei, gyvenančiai Gelgaudiškio seniūnijoje, Daukantiškių kaime. Gaisras gyvenamajame name kilo vasario 11 dieną. Jo metu apdegė nedidelė dalis vonios kambario ir tualeto lubų, nuardyta apie 3 kv. m šių patalpų plastikinių apdailos lentelių.

1500 litų parama paskirta Narkūnų kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje gyvenančiam Vaidui Šakaliui.

Vasario 5 dieną gaisras kilo jam priklausančiame ūkiniame pastate. Nelaimės metu sudegė daržinė ir tvartas, apdegė likusio pastato dalis, sudegė senovinės arklinės rogės, apie 8 kub.m sukirstų malkų, įvairūs smulkūs įrankiai ir namų apyvokos daiktai. V. Šakalio teigimu, sudegė jo įmonės dokumentai. Nei turtas, nei pastatai nebuvo drausti.
 
Maksimali, 5 tūkst. litų parama skirta Šikšnių kaime, Šakių seniūnijoje gyvenančiai Nijolei Paulauskienei. Gaisras, moteriai priklausančiame gyvenamajame name, kilo vasario 17 dieną. Jo metu sudegė medinis vieno aukšto gyvenamasis namas, jame esantys baldai, rūbai, namų apyvokos daiktai, televizorius, šaldytuvas, benzininis pjūklas. N. Paulauskienė išsituokusi. Ji slaugo mamą, kuriai skirta nuolatinė priežiūra. N. Paulauskienė gyvena ūkiškai, nuomojasi 3 ha žemės, gauna socialinę pašalpą. Moters namuose gyvena ir gyvenamąją vietą yra deklaravęs jos brolis. Nelaimės metu sudegė jo asmens dokumentai, vyras smarkiai apsinuodijo dūmais. Turtas ir pastatai drausti nebuvo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.