Nukentėjusiems nuo gaisrų išdalinta 6800 litų

pinigaiRajono taryba skyrė vienkartines paramas trims rajono gyventojams, nukentėjusiems nuo gaisrų. Iš viso išdalinta 6800 litų.

Mažiausia, 300 litų vienkartinė parama skirta Elenai Žilaitienei, gyvenančiai Gelgaudiškio seniūnijoje, Daukantiškių kaime. Gaisras gyvenamajame name kilo vasario 11 dieną. Jo metu apdegė nedidelė dalis vonios kambario ir tualeto lubų, nuardyta apie 3 kv. m šių patalpų plastikinių apdailos lentelių.

1500 litų parama paskirta Narkūnų kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje gyvenančiam Vaidui Šakaliui.

Vasario 5 dieną gaisras kilo jam priklausančiame ūkiniame pastate. Nelaimės metu sudegė daržinė ir tvartas, apdegė likusio pastato dalis, sudegė senovinės arklinės rogės, apie 8 kub.m sukirstų malkų, įvairūs smulkūs įrankiai ir namų apyvokos daiktai. V. Šakalio teigimu, sudegė jo įmonės dokumentai. Nei turtas, nei pastatai nebuvo drausti.
 
Maksimali, 5 tūkst. litų parama skirta Šikšnių kaime, Šakių seniūnijoje gyvenančiai Nijolei Paulauskienei. Gaisras, moteriai priklausančiame gyvenamajame name, kilo vasario 17 dieną. Jo metu sudegė medinis vieno aukšto gyvenamasis namas, jame esantys baldai, rūbai, namų apyvokos daiktai, televizorius, šaldytuvas, benzininis pjūklas. N. Paulauskienė išsituokusi. Ji slaugo mamą, kuriai skirta nuolatinė priežiūra. N. Paulauskienė gyvena ūkiškai, nuomojasi 3 ha žemės, gauna socialinę pašalpą. Moters namuose gyvena ir gyvenamąją vietą yra deklaravęs jos brolis. Nelaimės metu sudegė jo asmens dokumentai, vyras smarkiai apsinuodijo dūmais. Turtas ir pastatai drausti nebuvo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.