Atsisveikino Vyriausybės atstovas

uleckas2Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas baigė savo ketverių metų kadenciją ir paskutiniojo rajono tarybos posėdžio metu atsisveikino su rajono valdžios atstovais.

Nuotr. P. Uleckas teigė, kad Šakių savivaldybė – pavyzdys, kaip iš tikrųjų turi dirbti savivalda.

P. Uleckas ketverius metus eiti Vyriausybės atstovo Marijampolės apskrityje pareigas buvo paskirtas 2008 metais balandžio 28 dieną. Valstybės tarnautojas Šakių, Vilkaviškio, Kalvarijos, Marijampolės ir Kazlų Rūdos savivaldybėse vykdė savivaldybių administracinę priežiūrą, domėjosi, ar savivaldybės laikosi Lietuvos Respublikos Konstitucijos, įstatymų ar vykdo Vyriausybės sprendimus.

Paskutiniojo rajono tarybos posėdžio metu P. Uleckas kalbėjo, kad dirbdamas šį darbą jis įgijo įvairiapusės patirties – matė ir gerų, ir blogų darbo pavyzdžių savivaldybėse. „Jūsų tarybą visuomet nurodydavau kaip pavyzdį, kaip iš tikrųjų reikia organizuoti tarybos darbą, konstruktyviai ir operatyviai dirbti. Tokia ir turi būti savivalda. Ne vienoje savivaldybėje sakydavau, kad nuvažiuokite ir pažiūrėkite, kaip dirba Šakiuose“, - atsisveikindamas su rajono valdžios atstovais sakė valstybės tarnautojas. Gerų žodžių jis negailėjo ir savivaldybės administracijai, su kuria visuomet rasdavo bendrą kalbą.
 
Vicemerė Rima Rauktienė, teikdama vyriausybės atstovui gėlių puokštę, dėkojo jam už toleranciją, geranoriškumą, taktiškumą, suteiktą galimybę diskutuoti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.