Pirmoji vėtra parodė savo galią

vetraVasariškai atšilus orams, praėjusį sekmadienį kilusi audra parodė savo galybę. Siautėjusi audra nuostolių pridarė rapsų augintojams ir pavieniams kaimo gyventojams.

Sekmadienį sunkūs audros debesys praslinko Šakių rajone. Nuo čia pasirodžiusio liūtinio lietaus su ledukais ir gūsingo vėjo nukentėjo Šakių seniūnijos Ritinių kaimas. Buvo nuplautas rapsas, daug kur vėjas išvertė medžius, aplaužė medžių šakas. Kur ne kur vienkiemių sodybose nuo vėjo nukentėjo obelaitės, kriaušaitės bei kiti vaismedžiai. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai šalino medžius nuo kelio.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.