Įdarbintas naujas specialistas

Šakių rajono savivaldybėje įdarbintas jaunas kompiuterinių sistemų specialistas, pakeitęs buvusį darbuotoją Mantą Augustaitį, savivaldybėje išdirbusį penkerius metus.

Gegužės antrą dieną savivaldybės kompiuterinių sistemų specialistu pilnu etatu įdarbintas 27-erių metų Tomas Laugalys iš Lukšių. Jis pakeitė buvusį darbuotoją M. Augustaitį. Konkurse kompiuterinių sistemų specialisto pareigoms užimti dalyvavo trys kandidatai, tačiau dviejų jų turima kvalifikacija neatitiko keliamų reikalavimų. Todėl lukšietis praktiškai be konkurencijos laimėjo konkursą. Jaunasis darbuotojas mokėsi Vytauto Didžiojo universitete, kur baigęs informatikos studijų programą įgijo informatikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.