Bus daugiau paslaugų?

Šakių rajono savivaldybė sutiko tapti pilotine savivaldybe ir dalyvauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekte, kurio įgyvendinimo metu bus skiriamas papildomas finansavimas dienos socialinės globos paslaugų finansavimui.

Pasak Socialinės paramos skyriaus vedėjos Leonoros Pocevičiūtės, projekto metu pilotinėms savivaldybėms bus skiriama papildomai lėšų organizuoti komandinį darbą teikiant globos paslaugas namuose, tai yra paslaugas teikiančiai įstaigai bus sudaroma galimybė įsigyti slaugos licenciją, komandoje galėtų dalyvauti slaugytojai, būtų aprūpinama transporto priemonėmis, techninės pagalbos priemonėmis, kita įranga. Kol kas neaišku, koks finansavimas bus skiriamas, nes projekto trukmė planuojama 2013 – 2015 metais. Tikimasi, jog paslaugos rajone bus teikiamos 40 sunkią negalią turinčių asmenų. Paslaugas, kaip ir dabar, teiktų Šakių Socialinių paslaugų centras. Šiuo metu dienos socialinę globą gauna 18 asmenų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.