Civilinė būklė – ta pati

Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, balandžio mėnesį rajone gimė 29 naujagimiai, mirė 48 žmonės. Ši tendencija nesikeičia jau ne vienerius metus.

Iš 29 rajone registruotų naujagimių - 10 berniukų ir 19 mergaičių. Du mažyliai pasaulį išvydo užsienyje. Aštuoni naujagimiai registruoti Šakiuose, šeši – Šakių, trys - Sintautų seniūnijoje. Po du naujus gyventojus sulaukė Griškabūdžio, Kriūkų, Kudirkos Naumiesčio seniūnijos. Sudarge, Slavikuose, Lekėčiuose ir Gelgaudiškyje praėjusį mėnesį negimė nė vienas naujagimis. Kovo mėnesį situacija buvo priešinga – tuomet gimė daugiau berniukų.

Balandį rajone mirė 48 žmonės – trimis ir devyniais gyventojais daugiau nei dviem ankstesniais mėnesiais. Šakiuose registruoti 25 mirties atvejai, keturi – Šakių, po tris – Kudirkos Naumiesčio, Griškabūdžio ir Kidulių seniūnijose. Nė vienų laidotuvių praėjusį mėnesį nebuvo Žvirgždaičių, Plokščių ir Barzdų seniūnijose.

Balandį rajone susituokė devynios poros, santuoką nutraukė aštuonios šeimos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.