Lukšių seniūnijoje – trys nauji etatai

Jau apie porą mėnesių prie Lukšių seniūnijos įsteigti trys nauji etatai, kaip teigiama, kultūrinei funkcijai Zyplių dvare vykdyti.

Pasak Biudžeto ir turto skyriaus vedėjos Egidijos Grigaitienės, nuo gegužės 1 dienos įsteigti administratoriaus, ūkvedžio ir komunikacijų specialisto – vadybininko etatai. Šiais metais iš savivaldybės biudžeto jiems skirta 30 tūkst. litų. Pasak Lukšių seniūno ir dvaro puoselėtojo Vido Cikanos, kultūros centro darbuotojos visko aprėpti nepajėgia, tad jis džiaugiasi, kad savivaldybės administracija, suprasdama realią situaciją, palankiai pažiūrėjo į šį poreikį. Meras Juozas Bertašius komentavo, kad matant, kaip žmonės produktyviai dirba, tai negaila ir pridėti naujų specialistų. Kadangi Zyplių dvaro atstatymo darbai baigiami, ruošiamasi ekspozicijoms atidarymui, todėl ypač reikalingi kvalifikuoti darbuotojai. Būtent jaunų ir kompetentingų specialistų, kaip tikino V. Cikana, šiais laikais labai trūksta. Kol kas nauji etatai įsteigti prie seniūnijos, o kaip bus ateityje, kol kas neaišku. Ateities planų, puoselėjant dvarą, netrūksta, tad ir rankų, prisidedančių prie to, reikia. Jau parengtas oficinos projektas, planuojama atstatyti oranžeriją, į dvarą turi persikelti ir Zanavykų krašto muziejaus ekspozicija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.