Lukšių seniūnijoje – trys nauji etatai

Jau apie porą mėnesių prie Lukšių seniūnijos įsteigti trys nauji etatai, kaip teigiama, kultūrinei funkcijai Zyplių dvare vykdyti.

Pasak Biudžeto ir turto skyriaus vedėjos Egidijos Grigaitienės, nuo gegužės 1 dienos įsteigti administratoriaus, ūkvedžio ir komunikacijų specialisto – vadybininko etatai. Šiais metais iš savivaldybės biudžeto jiems skirta 30 tūkst. litų. Pasak Lukšių seniūno ir dvaro puoselėtojo Vido Cikanos, kultūros centro darbuotojos visko aprėpti nepajėgia, tad jis džiaugiasi, kad savivaldybės administracija, suprasdama realią situaciją, palankiai pažiūrėjo į šį poreikį. Meras Juozas Bertašius komentavo, kad matant, kaip žmonės produktyviai dirba, tai negaila ir pridėti naujų specialistų. Kadangi Zyplių dvaro atstatymo darbai baigiami, ruošiamasi ekspozicijoms atidarymui, todėl ypač reikalingi kvalifikuoti darbuotojai. Būtent jaunų ir kompetentingų specialistų, kaip tikino V. Cikana, šiais laikais labai trūksta. Kol kas nauji etatai įsteigti prie seniūnijos, o kaip bus ateityje, kol kas neaišku. Ateities planų, puoselėjant dvarą, netrūksta, tad ir rankų, prisidedančių prie to, reikia. Jau parengtas oficinos projektas, planuojama atstatyti oranžeriją, į dvarą turi persikelti ir Zanavykų krašto muziejaus ekspozicija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.