„Google maps“ automobilis – ir Šakiuose

googlePraėjusią savaitę Šakiuose pastebėtas miesto gatvėmis važinėjantis „Google maps“ automobilis.

Ryškiaspalvis automobilis su specialia įranga pastebėtas važiuojantis tiek pagrindinėmis, tiek mažesnėmis miesto gatvėmis. Važinėdamas numatytu maršrutu automobilis fiksuoja gyvenamųjų kvartalų, gatvių, vaizdus.

„Street View“ yra  didžiulio populiarumo sulaukusi „Google Maps“ funkcija, veikianti daugiau nei trisdešimtyje pasaulio šalių. Ji leidžia virtualiai keliauti miestų gatvėmis ir apžiūrinėti panoramines nuotraukas, panašiai, kaip apžiūrinėtumėte pastatus ar kitus objektus patys eidami gatve. Ši funkcija taip pat veikia ir „Google Earth“ bei „Google Maps for Mobile“ programose.

„Google“, suteikdama galimybę vartotojams naudotis šia funkcija, ėmėsi priemonių siekdama apsaugoti nuotraukose matomų žmonių bei jų turto privatumą. Prieš nuotraukas patalpinant internete, visų nuotraukose matomų žmonių veidai bei automobilių numeriai suliejami taip, kad jų nebūtų galima identifikuoti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.