Šakių „Žiburio“gimnazistai – Lietuvos futbolo žaidynių vicečempionai

futbolas2Birželio 10–11 d. Kaune įvyko didžiausias Baltijos šalyse mokyklų futbolo žaidynių finalinis turnyras „GOLAS 2015“. Iš visos Lietuvos 795 komandų  į finalą pateko tik po vieną komandą iš kiekvienos apskrities. Tarp jų ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivių komanda, kurioje žaidžia penki Futbolo klubo „Gelgaudiškis“ žaidėjai.
 
Nuotr. Šakių „Žiburio“ gimnazijos komandos futbolininkai ir jų trenerė Asta Ulinskienė džiaugiasi  Lietuvos futbolo žaidynėse „GOLAS 2015“ iškovoję antrąją vietą.
 
Finaliniame etape komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po penkias komandas. Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai į pogrupį pateko kartu su Vilkijos, J. Biliūno, Žalgirių ir Z. Žemaičio gimnazijomis.

Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai įrodė, kad Žalgirių gimnazija jiems per silpnas varžovas ir įveikė juos 3:0. Antrosios rungtynės prieš J. Biliūno gimnaziją taip pat baigėsi šakiečių pergale 5:1. Trečiosiose rungtynėse, kurios turėjo nulemti, ar jie pateks į finalą, vyko atkakli kova su Vilkijos gimnazijos futbolininkais. Žaidimas baigėsi rezultatu 2:0 žiburiečių naudai.

Paskutiniosios rungtynės jiems buvo sunkiausios – vieną kėlinį pralaiminėjo 1:0, tačiau antrajame, vėl į aikštelę sugrįžus geriausiam komandos žaidėjui Ridui Martinkevičiui, kuris įmušė du įvarčius, šventė pergalę 2:1.

Finalinėse rungtynėse „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai Naglis Balčiūnas, R.Martinkevičius, Deividas Vizgirda, Airidas Bublaitis, Gabrielis Kamaitis, Modestas Levišauskas, Tomas Sinkevičius, Gytis Vizgirda, Milda Bendoriūtė, Milda Vasiliauskaitė ir Milda Geršvaltaitytė susigrūmė su Simono gimnazijos komanda. Šįkart jiems nepavyko įveikti savo varžovų. Jie pralaimėjo 1:0 ir tapo vicečempionais.

Geriausiu komandos žaidėju buvo išrinktas R. Martinkevičius, geriausiu aikštės žaidėju už savo įspūdingą 60 sekundžių pasirodymą tapo G.Kamaitis. Ne ką prasčiau pasirodė ir N. Balčiūnas, kuris tikrai buvo vertas geriausio žaidėjo titulo!

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.