Jaunųjų lengvaatlečių vasaros startai

andriukaityte2Birželio 25-26 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (gim. 2000-2001m.) lengvosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo ir nemažas būrys Jaunimo kūrybos ir sporto centro sportininkų, kurie pasirodė puikiai.
 
Nuotr. Akvilė Andriukaitytė triumfavo Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse - iškovojo net du aukso medalius.
 
Iš pirmenybėse dalyvavusių 33 rajonų mūsų komanda užėmė 6 komandinę vietą. Mokinius varžyboms paruošė lengvosios atletikos mokytojai Algirdas Ulinskas, Reda Konteikienė ir Tomas Vencius.

Mokytojo Algirdo Ulinsko auklėtinė Akvilė Andriukaitytė pakviesta į Lietuvos jaunučių rinktinę atstovauti Lietuvai Baltijos  šalių jaunučių mače Valmieroje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.