Valstybės dienos proga – sporto šventė

futbolas3Šakių rajono sporto klubų sąjungos organizuotoje sporto šventėje, skirtoje Valstybės dienai, vyko futbolo 5x5, štangos spaudimo ir badmintono varžybos bei Rytų kovos menų parodomosios programos.
 
Nuotr. Vaikai aktyviai dalyvavo sporto šventėje – futbolo varžybose 5x5 susirungė penkios komandos.
 
Vaikų futbolo varžybose susirungė penkios komandos. Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo futbolo klubo (FK) „Geniai“ sportininkai. Antroji vieta atiteko FK „Sparta- kids“ futbolininkams. Treti liko FK „Audros –jaunimas“ žaidėjai.
 
Suaugusių futbolo varžybose dalyvavo septynios komandos. Nugalėtojais tapo Jonavos FK „Vikingai“ futbolininkai. Antri liko Kalvarijos FK „Malūnas“ sportininkai. Trečiąją vietą užėmė Šakių FK „Airis ir kiti“ žaidėjai.

Štangos spaudimo varžybose jaunių amžiaus grupėje (iki 16 m.) pirmąją vietą iškovojo Dainius Skladas, iškėlęs 75 kg. Jaunimo amžiaus grupėje (iki 18 m.) triumfavo Edvinas Ignatavičius, įveikęs 130 kg svorį. Antrąją vietą laimėjo Hendrikas Ignatavičius, iškėlęs 100 kg štangą. Trečias šioje amžiaus grupėje liko Rokas Čikanavičius, išspaudęs 50 kg svorį. Suaugusiųjų grupėje (svorio kategorijoje virš 83 kg) nugalėtoju tapo Gintaras Kriaučiūnas, iškėlęs 150 kg štangą. Antras liko Mantas Bakšys, įveikęs 95 kg svorį.

Badmintono varžybose dalyvavo penkios komandos, kurios susigrūmė trijose kategorijose: moterų dvejeto, vyrų dvejeto ir mišraus dvejeto. Geriausiai pasirodė Urtė Gečaitė ir Vaida Daugėlienė bei Justas Balsys ir Raimundas Masevičius. Antrąją vietą užėmė Marina Muravova ir Inga Bankauskienė bei Egidijus Peleckis ir Aidas Poderys. Trečioji vieta atiteko Arijanai Bagdanavičiūtei ir Aldonai Pikčilingienė bei Viliui Bagdanavičiui ir Donatui Mozūrevičiui.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.